0

MINIMALAC ČELSIJA: Poznati svi parovi četvrtfinala FA kupa (FOTO)

Objavljeno: 11.02.21 u 23:40

Fudbaleri Čelsija plasirali su se u četvrtfinale FA kupa pobedom nad Barnslijem u gostima rezultatom 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Tami Ejbraham u 64. minutu i ispostavilo se da je to bilo dovoljno za prolaz ekipe Tomasa Tuhela.

Barnsli će žaliti za prilikama koje je u 11. i 45. minutu imao Kalum Briten, kao i situacijom iz 78. minuta kada je Ejbraham izbacio loptu sa gol-linije.

Nakon ovog meča poznati su svi parovi četvrtfinala, budući da je ranije tokom dana održan žreb.

Čelsi će u toj rundi igrati na ‘Stamford bridžu’ protiv Šefild junajteda.

Ostali parovi su: Everton – Mančester siti, Bornmut – Sautempton i Lester – Mančester junajted.

Utakmice četvrtfinala su planirane da se odigraju 20. i 21. marta.