0

EKIPA MARSELA BIJELSE OSTVARILA NOVI TRIJUMF: Lids siguran protiv Kristal Palasa!

Objavljeno: 08.02.21 u 23:47

Važna pobeda!

Odigrana je još jedna utakmica 23. kola Premijer lige Engleske. Lids je na svom stadionu ugostio ekipu Kristal Palasa.

Izabranici Marsela Bijelse su slavili rezultatom 2:0. Lids je nakon 23 odigrane utakmice 10. ekipa na tabeli. Ekipa koju sa klupe predvodi trener Roj Hodžson, nalazi se na 13. poziciji.

Domaćin je brzo stigao do prednosti! Džek Harison je zatresao protivničku mrežu već u 3. minutu utakmice. Do kraja prvog dela igre rezultat se nije menjao.

U 52. minutu meča, Patrik Bamford je postigao 12. pogodak ove sezone i tako duplirao prednost Lidsa. Iskusni napadač igra sjajno, a pored velikog broja pogodaka, upisao je i pet asistencija.