0

TOTENHEM NAPOKON SLAVIO: Kejn se vratio i doneo pobedu svojoj ekipi!

Objavljeno: 07.02.21 u 15:20

Totenhem napokon slavio!

Fudbaleri Totenhema savladali su na svom terenu ekipu VBA sa 2:0 (0:0) u 23. kolu Premijer lige.

Najbolji igrač utakmice bio je povratnik Hari Kejn. Englez je u prvom poluvremenu pogodio prečku i imao još par sjajnih prilika.

Totenhem je poveo u 54. minutu kada je Kejn na asistenciju Hejbjerga pogodio za 1:0.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Nije se dugo čekalo za drugi pogodak izabranika Žoze Murinja. U 58. minutu Lukas Moura je proigrao Sona koji je pogodio  za konačnih 2:0.

VBA je dva puta pogađao mrežu domaćina, ali su oba pogotka poništena zbog ofsajda.

Totenhem u narednom kolu gostuje Evertonu, dok VBA  dočekuje Mančester junajted.