0

SUPERLIGA: Tri utakmice, tri ista scenarija i rezultata

Objavljeno: 06.02.21 u 17:41

U terminu od 15 časova odigrana su tri superligaška meča i sva tri završena su identičnim rezultatom – 1:1.

Fudbaleri Spartaka iz Subotice su stigli do rane prednosti u Užicu protiv Zlatibora, pošto je posle samo četiri minuta fudbala put do mreže pronašao Lazar Tufegdžić. Onda je incijativu preuzeo domaćin, koji je bio konkretniji i konačno, do boda stigao u 85. minutu, kada je precizan bio Vukić.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Zahvaljujući Aleksandru Kataniću, Metalac nije porazom otvorio prolećni deo prvenstva, pošto je ovaj fudbaler doneo timu iz Gornjeg Milanovca bod protiv Radničkog, golom u 82. minutu. Radnički je na ovoj utakmici imao prednost od 48. minua kada je epogodio Žarko Marković, ali tim iz Niša nije uspeo da do kraja sačuva prednost.

Niz remija nastavili su Radnik i Voždovac, a bod gostima doneo je Luka Cvetićanin pogotkom u 72. minutu na asistenciju Stefana Hajdina. I Surduličani su, baš kao i Spartak imali rano vođstvo, koje im je doneo fenomenalni Milan Makarić, ali su Zmajevi ipak uspeli da izvuzku bod.