0
Raspored utakmica Superlige Srbije

SUPERLIGA SRBIJE: Važan trijumf za Čukarički, Brđani savladali Inđiju na gostovanju!

Objavljeno: 06.02.21 u 15:00

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Inđiju na gostovanju minimalnim rezultatom 1:0 u drugom meču 20. kola Superlige Srbije.

Strelac gola odluke bio je mladi defanzivac Brđana, Dimitrije Kamenović u 39. minutu.

Posle velike greške golmana Marka Jovičića, a potom i stative Miloša Ostojića, Kamenović je lako pogodio mrežu domaćih.

Gosti sa Banovog brda su imali još nekoliko dobrih prilika, kako u prvom, tako i tokom drugog poluvremena, ali promene rezultata nije bilo.

Čukarički je ovim trijumfom stigao do 38. boda u prvenstvu i na taj način učvrstio četvrtu poziciju, sa četiri boda manje od Vojvodine, sa kojom se sastaje u narednoj rundi.

Inđija je 16. sa 18 bodova. Imaju tri manje od Novog Pazara, koji je prvi iznad opasne zone.

U narednom kolu očekuje ih gostovanje Voždovcu.