0

MINIMALAC ASTON VILE: Arsenal doživeo drugi poraz u nizu! (VIDEO)

Objavljeno: 06.02.21 u 15:35

Fudbaleri Aston Vile pobedili su Arsenal rezultatom 1:0 u prvoj utakmici 23. kola Premijer lige.

Arsenal je ovim neuspehom zabeležio drugi poraz u nizu, dok je Aston Vila popravila utisak nakon poraza od Vest Hema (1:3).

Gol odluke postigao je Oli Votkins u drugom minutu.

Sedrik Soareš je loše dodao loptu Gabrijelu, to dodavanje je presekao Traore, proigrao napadača Vile, koji je šutirao, lopta je skrenula od Roba Holdinga i prevarila golmana Metjua Rajana, debitanta u dresu ‘tobdžija’.

Do kraja poluvremena nije bilo naročito velikih šansi, osim one koju je imao Pepe, ali je njegov šut završio pored stative gola domaćih.

Isti igrač je propustio i u drugom poluvremenu dobru priliku, a londonska ekipa je pripretila i preko Edegora.

Sa druge strane, Aston Vila je uglavnom pokušavala preko tandema Griliša i Votkinsa, ali Rajan više nije vadio loptu iz mreže.