0

ŠOK NA „ENFILDU“: Liverpul ponovo izgubio, Vest Hem slavio na krilima Džesi Lingarda! (VIDEO)

Objavljeno: 03.02.21 u 23:23

Šok u Liverpulu!

Liverpul je kao domaćin poražen od ekipe Brajtona u okviru 22. kola Premijer lige. Gosti su slavili minimalnim rezultatom – 1:0.

Jedini strelac na meču bio je Alzate u 56. minutu

Liverpul je mogao do izjednačenja, ali je u 71. minutu Salah propustio fantastičnu priliku.

Pobedu je ostvario i Vest Hem koji je kao gost savladao Aston Vilu sa 3:1.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Sva četiri gola viđena su u drugom poluvremenu. Gosti su poveli u 51. minutu preko Tomasa Sučeka, a u 56. minutu prednost je duplirao novajlija Džesi Lingard. Nadu Aston Vili doneo je Oil Votkins u 81. minutu, ali dva minuta kasnije Lingard je drugim golom na meču Vest Hemu osigurao trijumf

Liverpul u narednom kolu igra derbi protiv Mančester sitija, dok Brajton  gostuje Barnliju. Aston Vila dočekuje Arsenal, dok Vest Hem gostuje Fulamu.