0

MANČESTER SITI I LESTER SIGURNI: Fulamu nije pomogla ni solidna partija Aleksandra Mitrovića! (VIDEO)

Objavljeno: 03.02.21 u 21:58

Sigurne pobede Mančester sitija i Lestera!

U utakmici 22. kola Premijer lige Mančester siti je kao gost savladao ekipu Barnlija.

Lider prvenstva je odlično počeo utakmicu i već u trećem minutu poveo sa 1:0, strelac je bio Gabrijel Žesus. Prednost “Građana” duplirao je Rahim Sterling u 38. minutu i postavio konačnih 2:0.

Lester je kao gost slavio protiv Fulama sa 2:0.

Konačan rezultat postavljen je u prvom poluvremenu, a strelci za Lester bili su Ikenačo u 17. minutu i Džejms Džastin u 44. minutu.

Aleksandar Mitrović odigrao je celi meč za Fulam, a veliku šansu propustio je u 13.minutu kada je njegov udarac blokiran

.

Mančester siti je prvi na tabeli sa 47 osvojenih bodova, a Lester zauzima treću poziciju sa 42 osvojena boda.