0

KUP KRALJA: Čak osam pogodaka viđeno je u duelu Barselone i Granade, Levante do polufinala u 120. minutu! (VIDEO)

Objavljeno: 03.02.21 u 23:56

Uzbudljivi mečevi!

U četvrtfinalnom duelu Kupa Kralja Barselona je kao gost savladala Granadu posle produžetaka sa 5:3.

Granada je bila bolji rival skoro celu utakmicu i golovima Kenedija u 33. minutu i Soldada u 47. minutu vodila je sve do 88. minuta kada je Antoan Grizman smanjio na 2:1.

U drugom minutu sudijske nadoknade Alba je izjednačio na 2:2 i meč odveo u produžetak.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Igrala se 100. minuta kada je Grizman prvi put doneo vodstvo svojoj ekipi. Nije dugo trajalo slavlje gostiju, pošto je samo tri minuta posle Fede sa bele tačke doneo izjednačenje.

Tada kao da je Granada ostala bez snage, pa je Barselona golovima De Jonga i Albe postavila konačnih 5:3.

U drugom četvrfinalnom meču Levante je savladao Viljareal sa 1:0, takođe posle produžetaka, a strelac je bio Marti Rođer u 120. minutu.

U poslednjem četvrfinalnom meču sastaju se Betis i Atletik Bilbao u četvrtak.