0

KONAČNO PRAVI ČELSI: Prva pobeda Tomasa Tuhela!

Objavljeno: 31.01.21 u 15:20

Prva pobeda Tuhela!

Fudbaleri Čelsija slavili su na svom terenu ekipu Barnlija sa 2:0 (1:0) u okviru 21. kola Premijer lige.

Čelzi je od početka meča bio bolji rival. Izabranici Tomasa Tuhela poveli u 40. minutu, a strelac je bio Aspilikueta  posle asistencije Hadson-Odoija.

Čelzi je u drugom poluvremenu umrtvio igru, stvorio je par izglednih šansi, ali su drugog pogotka stigli pred kraj meča. Mrežu gostiju pogodio je Alonso u 84. minutu i time postavio konačan rezultat.

MOŽDA CE VAS ZANIMATI

Čelsi je ovim trijumfom skočio na 7. poziciju sa 33 osvojena boda, dok je ekipa Barnlija 16. na tabeli sa 22 osvojena boda.

U narednom kolu, izabranici Tomasa Tuhela igraju gradski derbi protiv Totenhema, dok Barnli na svom terenu dočekuje lidera prvenstva, ekipu Mančester sitija.