TOPOLICA NIJE PROKIŠNJAVALA, ALI JE PLJUŠTALO SA SVIH STRANA: Neverovatno šutersko veče Mornara! (VIDEO)

Objavljeno: 30.01.21 u 22:44

Mornar iz Bara nastavlja sa sjajnim partijama ove sezone!

Ekipa Mornara iz Bara je na svom terenu dočekala Borac iz Čačka u okviru 17. kola ABA lige.

Sjajnu utakmicu videli smo već u prvom poluvremenu ovog duela. Mornar je za 20 minuta šutnuo 20 trojki, od čega je ubacio čak 10. Na odmor se otišlo rezultatom 54:45.

Barani su igrali bez povređenog Džejkoba Pulena, a sa Hamiltonom kao debitantom i to u prvoj petorci. Čačani su pružali otpor u granicama svojih mogućnosti, ali je tim trenera Pavićevićeva pokazao zašto je u samom vrhu lige.

Nastavak utakmice obeležili su sjajni domaćini, koji su stvorili pobedničku prednost polovinom treće deonice.

Trojke Mornara na današnjoj utakmici, 15/37!

Mornar – Borac 86:72

MOR: Gordić 22p 8a, Jeremić 19p

BOR: Džons 20p