0
Evroliga

ARMANI SLAVIO POSLE PREOKRETA! ‘Manekeni’ nadigrali Zenit (VIDEO)

Objavljeno: 28.01.21 u 22:50

Košarkaši Armanija iz Milana pobedili su Zenit iz Sankt Peterburga  rezultatom 82:76.

Utakmica je počela malo lošije po italijanski tim, pošto je Zenit dobio prvu četvrtinu sa 24:16 i na poluvreme otišao sa prednošću od 44:35.

U nastavku je viđena drugačija priča. Panter, Micov i Hajns su nagovestili bolje momente za domaći tim, a poenima Zeka Lideja smanjen je zaostatak na samo 3 poena, 56:59, pred ulazak u poslednju deonicu.

Armani je u završnici bio neumoljiv. Ubacili su 26 poena i primili 17 što je bilo dovoljno da se Zenit porazi rezultatom 82:76.

Najefikasniji u pobedničkom timu je bio Kevin Panter sa 14 poena, 13 je dodao Rodrigez, a po 12 su postigli Hajns i Dilejni dok je Micov imao 10 poena.

Na drugoj strani, 12 poena Kevina Pangosa i Ostina Holinsa, dok je 11 ubacio Kej Si Rivers.