0

POSLEDNJA PROVERA ZA RADNIK: Ukrajinski klub bolji od ekipe iz Surdulice

Objavljeno: 27.01.21 u 17:55

Poslednju proveru u Antaliji odigrali su fudbaleri Radnika, koji su danas protiv ukrajinskog Ruha izgubili sa 3:2.

Tim Radnika nastupao je u sastavu:
Kostić (g), Bogdanovski, Lukić, Jović, Đorđević, Oreščanin, Danoski, Stevanović, Kričak, Milovanović, Jokić
Od 46.min Subotić umesto Lukića
Od 56.min Spasić umesto Bogdanovskog
Od 72.min Biber umesto Jovića
Od 83. min Stamenković umesto Milovanovića
FK RUKH:
Bandura(g), Zec, Vermienko, Gagun, Gliha, Kuharčuk, Pritula, Lijah, Karabin, Kondrakov, Sič
Golove u prvom poluvremenu postigli su Kondrakov u 29.min iz jedanaesterca, a do izjednačenja Radnik je došao preko Milovanovića u 34.min.
Na početku drugog poluvremena gol za Ukrajince postigao je Gliha, a pogotkom iz slobodnog udarca u 70.min srpski tim izjednačio je rezultat na 2:2. Strelac Predrag Đorđević.
Pred kraj meča Rukh je došao do prednosti i gol Fedorčuka postavio je konačan rezultat 3:2.