POLUVREME U TURSKOJ: Milunović ponovo zatresao mrežu! (UŽIVO)

Objavljeno: 25.01.21 u 15:48

Crveno-beli imaju prednost nakon prvih 45 minuta!

U okviru priprema za nastavak sezona, Crvena zvezda igra protiv Ufe iz Rusije u Antaliji.

Završeno je prvo poluvreme i nakon 45 minuta igre rezultat je 1:0 u korist aktuelnog šampiona Srbije.

Crveno-beli iz Beograda su do prednosti stigli u 15. minutu. Strelac pogotka bio je defanzivac Nemanja Milunović.

Nekadašnji fudbaler Bate Borisova i povremeni reprezentativac Srbije nastavio je  seriju pogodaka koju je započeo u finišu prvog dela sezone. Pokazao je Milunović da se nalazi u odličnoj formi!