0

SERIJA A: Sedam golova na ‘Olimpiku’, Roma u nadoknadi savladala Speciju

Objavljeno: 23.01.21 u 18:35

Fudbaleri Rome savladali su Speciju u meču 19. kola italijanske Serije A – 4:3 (1:1).

Ova dva tima već su odigrala meč s puno golova, nedavno u Kupu kada je Specija pobedila Romu posle produžetaka (2:4), a taj meč je na kraju službenim rezultatom registrovan za Speciju.

Ipak, sada je ‘vučica’ servirala osvetu.

Borha Majoral je u 17. minutu doneo prednost domaćinu, da bi samo sedam minuta kasnije poravnao rezultat Picoli. Na poluvremenu je bilo nerešenom, a Roma postiže dva brza gola u nastavku. Za 2:1 u 52. pogađa ponovo Majoral, dok je strelac u 55. minutu Karsdorp.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Rezultatski u igru Speciju vraća pogotkom Dijego Farijas u 59. minutu, a onda – šok. Farijas je u 90. minutu asistirao, a Verde pogodio mrežu.

Delovalo je da će se završiti nerešeno, ali onda na scenu stupa Lorenco Pelegrini, koji u drugom minutu nadoknade vremena postiže gol i donosi tri boda svojoj ekipi.