0

MILAN UBEDLJIVO IZGUBIO OD ATALANTE: Zvezdin rival ponižen na domaćem terenu!

Objavljeno: 23.01.21 u 20:23

Josip Iličić bolji od Ibrahimovića i Mandžukića!

U okviru 19. kola Serija A, Milan je ugostio ekipu Atalante. Gosti su odigrali fenomenalnu utakmicu i slavili rezultatom 0:3

Milan je i dalje prvoplasirana ekipa na tabeli, ali večeras su gosti bili znatno bolji rival.

Izabranici trenera Gasperinija su stigli do prednosti u 26. minutu kada je Romero savladao Donarumu. Do kraja prvog dela igre rezultat se nije menjao.

Atalanta je nastavila u dobrom ritmu i u nastavku meča. Kesi je u 53. minutu bio neoprezan i udario je jednog igrača gostujuće ekipe laktom u glavu. Sudija nije dugo razmišljao i odmah je pokazao rukom na belu tačku.

Iskusni Josip Iličić je realizovao jedanaesterac i duplirao prednost Atalante.

Konačan rezultat postavljen je u 77. minutu meča. Snažni napadač Duvan Zapata je napravio sjajnu solo akciju i zatresao mrežu Milana.