1

GOLEADA NA UTAKMICI PARTIZANA: Rubin naneo prvi poraz izabranicima Aleksandra Stanojevića! (FOTO)

Objavljeno: 21.01.21 u 15:00

Fudbaleri Partizana doživeli su prvi poraz na pripremama u Antaliji!

Partizan je izgubio od Rubina rezultatom 5:2.

Rusi su već na poluvremenu imali tri gola prednosti, pošto su vodili 3:0. Strelci su bili Makarov u 11. minutu, Jevtić je pogodio u 22. minutu, a Kvarackelia je u 39. minutu postavio konačan rezultat prvog poluvremena.

Partizan je počeo bolje u drugom poluvremenu i Natho je smanjio na 3:1 u 53. minutu meča, ali Rubin preko Košareva vratio 3 gola prednosti u 61. minutu.

Suma je sa jedanaest metara smanjio na 4:2  u 75. minutu meča. Konačnih 5:2 postavio je Ignatjev u 85. minutu.