Evrokup

VIRTUS SLAVIO NA SRPSKI POGON: Teodosić imao odlično šutersko veče! (VIDEO)

Objavljeno: 20.01.21 u 21:53

Srbi ponovo briljirali!

Košarkaši Virtusa iz Bolonje stigli su do nove pobede u Top 16 fazi Evrokupa. Oni su kao gosti savladali ekipu Burga rezultatom 99:87.

Burg je pružio odličan otpor u prvom poluvremenu, ali Virtus početkom poslednje deonice dolazi do dvocifrene predosti i rešava pitanje pobednika.

U redovima Virtusa najefikasniji je bio Vins Harter koji je postigao 23 poena i 11 uhvaćenih lopti.

Odličan je bio i Miloš Teodosić. Srbin je utakmicu završio sa 21 poenom (6/9 iz igre, 5/5 slobodna bacanja), 3 skoka i 6 asistencija. Pratio ih je Marko Belineli koji je ubacio 19 poena.

Stefan Marković je na parketu proveo 29 minuta i za to vreme je postigao 5 poena, 3 uhvaćene lopte i imao čak 8 asistencija.

Kod domaćina najefikasniji bio je Danilo Anđušić sa 19 postignutih poena.

Ekipa, koju sa glupe predvodi Aleksandar Đorđević je na skoru 2-0, dok je Burg na 0-2.