0

UZBUDLJIVO U NEMAČKOJ: Bajern se provukao, Jovića ponovo nema u startnih jedanaest!

Objavljeno: 20.01.21 u 22:52

U terminu od 20:30 odigrane su četiri utakmice u Bundesligi!

Najuzbudljije je bilo u Frajburgu, gde je domaćin odigrao 2:2 protiv Ajntrahta u okviru 17. kola Bundeslige.

Ajntraht je poveo već u  6.minutu meča preko Amin Junesa. Domaćin je u nastavku proigrao znatno bolje i golovima u 32. minutu preko Salai Rolanda i u 63. minutu preko Petersena dolazi do vodstva od 2:1.

Luka Jović je u igru ušao u 66. minutu, a 10 minuta posle videli smo autogol Šoterbek Kevina za konačnih 2:2.

Filip Kostić je odigrao celi meč!

Fudbaleri Arminije iz Bilefelda slavili su kao domaćini protiv Štutgarta sa 3:0, a strelci su bili Fabijan Klos (’27),  Ric Duan (’86) i autogol Mark-Oliver Kempfa (47′).

Fudbaleri Lajpciga slavili su u derbiju. Oni su kao domaćini savladali Union Berlin rezultatom 1:0, a jedini pogodak je viđen u 70. minutu, strelac je bio Emil Forsberg.

Bajern Minhen je u veoma tvrdom meču kao gost savladao ekipu Augzburga minimalnim rezultatom, a jedini pogodatak je viđen sa bele tačke u izvedbi Roberta Levandovskog.