0

MILAN RUTINSKI U GOSTIMA: Ibrahimović se vratio i zabrinuo navijače Crvene zvezde! (VIDEO)

Objavljeno: 18.01.21 u 22:51

Nova pobeda Milana!

Fudbaleri Milana rutinski su slavili u gostima protiv Kaljarija 2:0 (1:0) u okviru 18.kola italijanske Serije A.

Fantastično su otvorili meč izabranici Stefana Piole. Poveli su već u 7. minutu kada je sa 11 metara bio siguran Zlatan Ibrahimović nakon penala koji je skrivljen upravo nad njim.

Fantastičnu utakmicu Šveđanin je zaokružio u 52. minutu kada je drugim pogotkom na meču postavio konačnih 2:0.

Već tada je bilo jasno da Milan odnosi sva tri boda, a tračak nade kod domaćina se pojavio kada je Aleksis Selemekers dobio drugi žuti u 74. minutu.

Do kraja meča, Kaljari je u 82. minutu pogodio prečku, ali više od toga nije mogao. Ovo je jedanaesta utakmica za ekipu Kaljarija bez trijumfa.

Milan se ovim trijumfom vratio na tri boda prednosti u odnosu na gradskog rivala, dok je Kaljari na 17. poziciji sa 14 osvojenih bodova.

Milan u narednom kolu igra derbi protiv Atalante, dok ekipa Kaljarija gostuje Đenovi.