0

LUKA MILIVOJEVIĆ I EKIPA NEMOĆNI: „Građani“ rutinski slavili! (VIDEO)

Objavljeno: 17.01.21 u 22:35

Nova pobeda Mančester sitija!

Fudbaleri Mančester sitija su u okviru 19. kola Premijer lige kao domaćini slavili protiv Kristal Palasa rezultatom 4:0 (1:0).

Izabranici Pepa Gvardiole su od početka meča preuzeli terensku inicijativu, a do prvog gola su stigli u 26. minutu meča kada je Stouns na asistenciju Kevina De Brujnea doneo prednost domaćinima.

MOŽDA VAS ZANIMA: HRVATSKI STRUČNJAK PONOVO NASRNUO NA IGRAČA: Prvo ga grdio, pa udario! (VIDEO)

Siti je u drugom poluvremenu nastavio istim tempom, a prednost je duplirao Ilkaj Gundogan u 56. minutu.

Do kraja meča pogađali su Stouns u 68. minutu i Sterling u 88.minutu.

Luka Milivojević je iz igre izašao u 68. minutu.

Mančester siti je trenutno drugi na tabeli, dok Kristal Palas zauzima 13. poziciju. „Građani“ za tri dana igraju zaostali meč protiv Aston Vile, dok Kristal Palas 26.01 dočekuje Vest Hem.