0

INTER RUTINSKI PROTIV ŠAMPIONA: Pirlo i ekipa potpuno nemoćni!

Objavljeno: 17.01.21 u 22:58

Inter slavio u derbiju!

Fudbaleri Intera su u okviru 18. kola Serije A kao domaćini slavili protiv Juventusa rezultatom 2:0 (1:0).

Izabranici Antonio Kontea su od početka meča preuzeli terensku inicijativu i održali fudbalski čas Ronaldu i društvu.

Do prvog gola su stigli u 12. minutu meča kada je Artur Vidal na asistenciju Nikola Barele doneo prednost domaćinu iz Milana.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Inter je u drugom poluvremenu nastavio istim tempom, a prednost je duplirao Barela u 52. minutu i ispostaviće se, postavio konačan rezultat.

Inter je trenutno drugi na tabeli, dok Juventus  zauzima tek 5. poziciju. „Plavo – crni“ u sledećem kolu igraju protiv Udinezea u gostima, dok Juventus  dočekuje Bolonju našeg Siniše Mihajlovića.