0

FANTASTIČAN POVRATAK LUKE JOVIĆA: Postigao dva pogotka i vodio svoju ekipu do nove pobede! (VIDEO)

Objavljeno: 17.01.21 u 20:20

Fenomenalna predstava Luke Jovića!

Fudbaleri Ajntrahta savladali su ekipu Šalkea u okviru 16. kola nemačke Bundeslige rezultatom 3:1, a dvostruki strelac bio je povratim Luka Jović.

Srbin se pre nekoliko dana vratio iz Reala, a na terenu je proveo samo pola sata.

Ušao je u igru u 62. minutu meča, a u 72. minutu pogodio je mrežu gostiju za vodstvo od 2:1. Asistent kod gola bio je još jedan Srbin, Filip Kostić.

Drugi pogodak je postigao posle solo akcije, a igrala se sudijska nadoknada.

Ajntraht je poveo u 28. minutu preko Andree Silve, a Šalke je do izjednačenja stigao 60 sekundi posle kada je strelac bio Metjua Houpa.

Ekipa iz Frankfurta je ovom pobedom došla do sedme pozicije, dok je Šalke poslednjeplasirani sa samo 7 osvojenih bodova.