0
Evroliga

EFES RAZMONTIRAO HIMKI! Moskovljani se u Rusiju vraćaju sa -39! (VIDEO)

Objavljeno: 14.01.21 u 20:50

Košarkaši Anadolu Efesa ubedljivo su porazili Himki rezultatom 99:60 u utakmici 20. kola Evrolige.

Efes je u Istanbulu bez ikakvih problema naneo novi poraz Himkiju, 17. po redu i ostavio ih je na samom dnu Evrolige.

Anadolu Efes je već u prvoj četvrtini stekao dvocifrenu prednost i najavio sigurnu i ubedljivu pobedu u prvoj utakmici 20. kola elitnog takmičenja.

Već na poluvremenu je bilo 52:36 i svi su znali da Himki nema apsolutno nikakvu šansu da se vrati, a interesantno da se u Efesu samo jedan igrač nije upisao u strelce i da su imali četiri dvocifrena košarkaša.

Šanli je sa 19 poena bio najefikasniji, 15 je imao Larkin, 12 Danston i Tunčer, a osam poena Vasilije Micić, uz to dodao je i šest asistencija

. Na drugoj strani, Miki je imao 14 poena, Šved 13, a Devin Buker  je dodao 10.