0

ĐURIČIĆ ISKLJUČEN, SASUOLO ISPAO! SPAL se plasirao u četvrtfinale Kupa Italije (VIDEO)

Objavljeno: 14.01.21 u 20:25

Fudbaleri SPAL-a plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije pošto su kao gosti pobedili Sasuolo sa 2:0 (0:0).

Bio je to meč u kojem je domaćin od 47. minuta igrao sa desetoricom, pošto je posle gledanja VAR snimka sudija Đakomo Kamplone pokazao crveni karton reprezentativcu Srbije Filipu Đuričiću.

On je smatrao da je srpski fudbaler preoštro startovao, a zanimljivo je da je Đuričić pre toga, u 24. minutu, imao veliku šansu, ali je pogodio stativu.

Samo minut pre isključenja Đuričića, na startu drugog poluvremena, u igru je u ekipi SPAL ušao bivši igrač Crvene zvezde Nenad Tomović.

Isključenje Đuričića dalo je krila gostima koji su u 49. minutu poveli preko Simonea Misirolija.

Devet minuta kasnije je bilo sve rešeno kada je SPAL postigao i drugi gol, a strelac je bio Lorenco Dikman.

SPAL će u četvrtfinalu igrati sa šampionom Juventusom, koji je u sredu teškom mukom eliminisao Đenovu posle produžetaka.