0

ATLETIK BILBAO NAPRAVIO SENZACIJU! Real Madrid eliminisan iz Superkupa Španije! (VIDEO)

Objavljeno: 14.01.21 u 23:15

Atletik Bilbao pobedio je Real Madrid rezultatom 2:1 i eliminisao ih iz Superkupa Španije.

Na stadionu ‘La Rozaleda’ u Malagi, Bilbao je priredio neprijatno iznenađenje kraljevskom klubu i eliminisao ih iz Superkupa.

Baskijci su veliki deo posla odradili u prvom poluvremenu, kada su i postigli svoja dva pogotka.

Raul Garsija je bio strelac oba gola, a prvi je postigao već u 18. minutu, kada je iskoristio asistenciju Danija Garsije.

Na 2:0 je povisio 20 minuta kasnije, kada je preuzeo odgovornost na sebe i uspešno izveo jedanaesterac i ‘šokirao’ madridski klub.

Izabranici Zinedina Zidana su bili veoma agresivni u drugom poluvremenu, dok se Bilbao fokusirao na odbranu svog gola, ali su ipak ‘kapitulirali’ u 73. minutu.

Tada je Karim Benzema postigao jedini gol za Real.

Atletik Bilbao će u finalu igrati sa Barselonom koja je u sredu posle penala eliminisala Real Sosijedad.