0
Košarka

JOKIĆ NAKON PORAZA OD BRUKLINA: ‘Gubimo i pobeđujemo kao tim’

Objavljeno: 13.01.21 u 16:16

Nikola i ostatak tima  već razmišljaju o novom protivniku, a to je ekipa Golden Stejt Voriorsa.

Ekipa iz Kolorada je ‘prokockala’ 16 poena prednosti na poluvremenu. Bruklin je preokrenuo i slavio rezultatom 122:116. Ovo je šesti poraz za Denver od starta nove sezone najkvalitetnije košarkaške lige na planeti.

U trećoj četvrtini Denver je izgledao neprepoznatljivo.

-Oni su lako su dolazili do koševa, ubacili su 25 poena za šest minuta. Imali su odlične procente šuta iz igre. Nas nije bilo nigde- rekao je reprezentativac Srbije.

Odgovorio je i na pitanje kako je na njega kao lidera ekipe uticao novi poraz.

-Gubimo i pobeđujemo kao tim. Možemo da se vratimo već u sledećem meču. U NBA morate da imate kratko pamćenje, jer nova utakmica dolazi brzo – zaključio je Jokić.