LUDNICA U KUPU ITALIJE: Crveni karton, pa penal serija – Pobeda pripala Milanu!

Objavljeno: 12.01.21 u 23:26

Sjajna utakmica odigrana je u okviru Kupa Italije!

U okviru italijanskog kupa sastali su se domaći Milan i gostujući Torino.

Gledali smo paklenu borbu tokom ne 90, nego 120 minuta susreta! Utakmica je imala visok intenzitet čitavim svojim tokom, a isti nije opadao ni tokom produžetaka.

U toku same utakmice isključen je golman domaćina Đanluiđi Donaruma, koji je bio veoma oštar tokom raspravljanja sa sudijom, pa je morao ranije ‘pod tuš’.

Koliko je utakmica bitna, govori i činjenica da su se čak i treneri međusobno u nekoliko navrata sporečkali.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Fantastičnu partiju imao je golman Torina, Vanja Milinković-Savić koji je bio nerešiva enigma za napadače Milana.

Nakon što je posle 120 minuta rezultat bio 0:0, usledilo je ono omiljeno za mnoge fudbalske fanatike – PENALI.

Milan – Torino 0:0 (5:4)

PROMAŠIO: Rinkon (Torino)

Peti penal za Torino izveo je više nego sigurno Vanja Milinković-Savić.