0

NEKADAŠNJI NAPADAČ CRVENE ZVEZDE POSTIGAO VAŽAN POGODAK: Farense ubedljivo slavio!

Objavljeno: 11.01.21 u 09:45

Iskusni golgeter ponovo zatresao protivničku mrežu!

U okviru 13. kola najkvalitetnijeg fudbalskog takmičenja u Portugalu, Farense je ugostio Žil Visente. Domaćin je ostvario novi trijumf i utakmica je završena rezultatom 3:1.

Prvi pogodak na utakmici delo je nekadašnjeg napadača Crvene zvezde Nikole Stojiljkovića. Srpski fudbaler je protivničku mrežu zatresao u 10. minutu meča.

Samo pet minuta kasnije, prednost je duplirao Lika. Gosti se nisu predali i Lurensi je u 29. minutu smanjio prednost domaće ekipe.

Farense je od 61. minutua na terenu imao igrača manje, jer je strelac drugog pogotka Lika dobio crveni karton.

Domaćin nije posustao ni sa igračem manje, a konačan rezultat postavljen je u 84. minutu kada je Isidoro bio precizan.

Stojiljkoviću je ovo drugi pogodak ove sezone.