0

TITULA ZA ŠAMPIONA ITALIJE SVE NEIZVESNIJA: Juventus slavio u veoma uzbudljivom meču u Torinu! (VIDEO)

Objavljeno: 10.01.21 u 23:00

Juventus sve bliži vrhu tabele!

U okviru 17. kola italijanske Serije A fudbaleri Juventusa su na domaćem stadionu slavili protiv Sasuola rezultatom 3:1(0:0).

Nije bilo previše uzbuđenja u prvom poluvremenu, sve do sudijske nadoknade kada je Pedro Obijang dobio crveni karton posle nesmotrenog starta nad igračem Juventusa.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Početkom drugog poluvremena Juventus je došao u vodstvo golom Danila, a igrao se 50. minut. Nije se dugo čekalo na odgovor gostiju, iako su bili brojčano nadjačani. Oni su u 58. minutu izjednačili, a strelac je bio Defrel.

Juventus se mučio da slomi otpor gostiju, a uspio je to u 82. i sudijskoj nadoknadi, a strelci su bili Aron Remzi i Kristijano Ronaldo.

Ovim trijumfom Juventus se popeo na četvrtu poziciju za 33 osvojena boda, dok je Sasuolo ostao na 29 bodova.

U narednom kolu, 16.01 Juventus gostuje velikanu iz Milana, ekipi Intera, dok Sasuolo kod kuće dočekuje Parmu.