0

FIORENTINA SLAVILA POGOTKOM SRBINA: Nova sjajna partija Dušana Vlahovića! (VIDEO)

Objavljeno: 10.01.21 u 20:19

Srbin vodio svoju ekipu do važne pobede!

Fiorentina je na svom terenu slavila u okviru 17. kola protiv Kaljarija, a rezultat je bio 1:0:(0:0).

Strelac jedinog pogotka na meču bio je naš Dušan Vlahović.

Prvu šansu na meču imao je upravo Vlahović koji je u 11. minutu promašio čistu šansu u petercu protivnika.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Kaljari je imao jedanaesterac u 37. minutu nakon što je Igor napravio grub faul. Loptu u svoje ruke je uzeo Žao Pedro, ali je golman zaustavio njegov pokušaj.

Nije bilo puno uzbuđenja do 72. minuta kada je na asistenciju Kaljehona, Vlahović sjajno primio loptu i savladao golmana gostiju i postavio konačan rezultat.

Fiorentina je ovom pobedom došla do 12. mesta na tabeli sa 18 osvojenih bodova, dok Kaljari ima 4 boda manje.

„Viole“ u narednom kolu gostuju Napoliju, dok Kaljari dočekuje lidera prvenstva, ekipu Milana.