0

LIVERPUL UBEDLJIVO SLAVIO:Zanimljiva scena nakon utakmice! Ipak moram da zadržim dres! (VIDEO)

Objavljeno: 09.01.21 u 09:15

Aktuelni šampion Engleske je lako došao do pobede!

U okviru utakmice FA kupa, Aston Vila je ugostila Liverpul. Domaćin ima velike probleme zbog COVID-19 virusa i pobeda gostujuće ekipe je bila očekivana. Meč je završen rezultatom 1:4

Mane je dva puta zatresao mrežu Aston Vile, u 4. i 63. minutu. Po jedan pogodak su postigli Vajnaldum u 60. i Salah u 65. minutu meča. Jedini gol za domaći tim, postigao je debitant Lui Beri.

Nakon utakmice mladi fudbaler je prišao Fabinju i pitao ga da razmene dresove. Iskusni član Liverpula je pristao i krenuo ka svlačionici.

Beri je zastao da razgovara sa jednim od članova stručnog štaba, a zatim krenuo za Fabinjom.

Debitanski dres mora da se zadrži! Kako je to izgledalo pogledajte ovde.