0

CRNO-BELI BROJALI DO ŠEST: Prava goleada uz neverovatnu bombu! (VIDEO)

Objavljeno: 06.01.21 u 19:35

Kakav spektakl se desio na ‘Vodafon parku’!

Fudbaleri Bešiktaša dočekali su na domaćem terenu ekipu Rizespora, u okviru 17. kola prvenstva Turske.

Sve je slutilo da će biti sasvim normalna utakmica, ali onda se pretvorilo u horor po goste! Bešiktaš je slavio sa čak 6:0, a viđeni su i neki prelepi golovi!

Prva dva gola za domaćina postigao je Kajl Larin, prvi u 19., a drugi u 31. minutu utakmice. Igrao se 56. minut, kada je treći gol za domaćina postigao Ozjakup, da bi potom nova dva gola dodao četvorostruki strelac Kajl Larin. On se tu nije zaustavio, pa je pred sam kraj susreta i asistirao kod pogotka Ajdina Hasić.

Prava rapsodija među igračima ‘crno-belih’.