0

TOTENHEM JE PRVI FINALISTA LIGA KUPA: Brentfordu poništen pogodak posle sumnjivog ofsajda! (FOTO)(VIDEO)

Objavljeno: 05.01.21 u 23:15

Prvo finale za Žoze Murinja!

Fudbaleri Totenhema prvi su finalisti Liga kupa, pošto su na svom stadionu kao domaćini savladali ekipu Brentforda rezultatom 2:0 (1:0).

Žoze Murinjo je ušao u prvo finale kao trener Totenhema, a za to mu je bilo potrebno nešto više od 13 meseci na klupi!

Strelci za Totenhem bili su Musa Sisoko u 12. minutu i Son u 70. minutu. Brentford je stigao do izjednačenja u 63. minuti preko Tonija, ali je taj gol poništen zbog sumnjivog ofsajda.

Gosti su na kraju utakmicu završili sa igračem manje, pošto je u 83. minutu isključen Dasilva.

„Posebni“ je bio veoma zadovoljan posle prolaska u prvo finale sa Totenhemom. U nastavku pogledajte video kako sa svojim saradnicima slavi prolaz:

View this post on Instagram

A post shared by Jose Mourinho (@josemourinho)

Totenhem će u finalu 25. aprila igrati na Vembliju protiv boljeg iz meča Mančester junajted – Mančester siti. Taj duel je na programu u sredu od 20.45.