0

RAPSODIJA INTERA NA STARTU GODINE! ‘Neroazuri’ se mučili, a potom razbili Krotone uz het-trik Martineza! (VIDEO)

Objavljeno: 03.01.21 u 14:59

Fudbaleri Intera ubedljivo su pobedili Krotone rezultatom 6:2 u utakmici 15. kola italijanske Serije A.

Iako rezultat ne govori tako, ‘nerazuri’ su se pomučili da bi slavili i upisali nova tri boda, koja su ih lansirala na sam vrh Serije A, ali uz meč više od rivala Milana.

Autsajder iz Krotonea šokirao je Inter na ‘Meaci’ već na startu kada je Nikolo Zanelato pogodio glavom iz kornera.

Od tada na scenu je stupio (ko drugi) nego tandem Lautaro Martinez – Romelu Lukaku, a pre svih argentinski as.

Lukaku ga je idealno uposlio, Martinez pogodio, da bi potom ‘naterao’ Luku Maronea na autogol.

Ipak, tu nije bio kraj jer je glupost Artura Vidala mogla da košta domaćina kada je napravio penal.

Loptu je uzeo srpski štoper Vladimir Golemić i matirao Samira Handanovića za 2:2

Tako se otišlo na odmor, a u nastavku je viđen novi šou Martineza.

Gol na asistenciju Marcela Brozovića, potom je Lukaku bio kao ‘tenk’ u prodoru za 4:2, da bi Argentinac kompletirao ‘het trik’ 12 minuta pre kraja.

Konačan rezultat postavio je Ašfraf Hakimi u samom finišu.

Aleksandar Kolarov je igrao poslednjih devet minuta za Inter, dok je za Krotone Golemić izašao u 85, a Miloš Vulić ušao u istom trenutku.