0

MILAN PREŽIVEO TEŠKO GOSTOVANJE: Izabranici Piole poveli, pa ostali sa igračem manje! (VIDEO)

Objavljeno: 03.01.21 u 20:45

Milan se vratio na prvo mesto italijanske Serije A!

Fudbaleri Milana slavili su protiv Beneventa u gostima u okviru 15. kola Serije A, rezultat je bio 2:0 (1:0).

Pioli i njegovi izabranici došli su u prednost na početku utakmice.  Tuai je srušio Rebića u šesnaestercu, a siguran izvođač u 15. minutu bio je Frank Kesi.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Milan je ostao sa igračem manje u 33. minutu kada je Tonali napravio veoma neoprezan faul. Sudija je nakon konsultacije sa VAR sobom pokazao direktni crveni karton zadnjem veznom.

Ipak, navijači Milana su mogli da odahnu u 49. minuti kada je Leao duplirao prednost gostiju iz Milana i postavio konačan rezultat meča.

Milan se ovim trijumfom vratio na prvu poziciju u prvenstu za 37 osvojenih bodova, dok Benevento zauzima 10. mesto za 18 osvojenih bodova.

U narednom kolu Milan igra veliki derbi sa Juventusom na „San Siru“, dok Benevento gostuje Kaljariju.