0

MANČESTER SITI BEZ VEĆIH PROBLEMA SLAVIO U DERBIJU: Meč rešili za 16 minuta igre! (VIDEO)

Objavljeno: 03.01.21 u 20:15

Odlična utakmica izabranika Pepa Gvardiole!

Fudbaleri Mančester sitija slavili su u gostima u derbiju 17. kola Premijer lige Engleske. Oni su bez većih problema savladali ekipu Čelzija, rezultatom 3:1 (3:0).

Izabranici Pep Gvardiole su utakmicu rešili već u prvom poluvremenu kada su poveli sa 3:0.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Strelci za Mančester siti bili su Ilkaj Gundogan u 18. minutu, Foden u 21. minutu i Kevin De Brujne u 34. minutu.

Jedini pogodak za ekipu Frenk Lamparda postigao je Kalum Hadson-Odoi u drugom minutu sudijske nadoknade.

Mančester siti je trećim vezanim trijumfom stigao do petog mesta na tabeli sa 29. osvojenih bodova, dok je Čelzi tek na 8. mestu Premijer lige.

U narednom kolu Čelzi gostuje ekipi Fulama, dok će Mančester siti pobednički niz pokušati da nastavi protiv Brajtona kod kuće.