0

JUVENTUS UBEDLJIVO SLAVIO: Ronaldo sjajno ušao u 2021. godinu!

Objavljeno: 03.01.21 u 23:05

Odlična partija Portugalca!

U okviru 15. kola italijanske Serija A fudbaleri Juventusa su kao domaćini savladali Udineze rezultatom 4:1 (1:0).

Junak prve pobede u 2021. godini za „Staru damu“ bio je Kristijano Ronaldo koji je postigao 2 gola.

Udineze je poveo u 10. minutu, ali je nakon konsultacija sa VAR sobom sudija poništio pogodak zbog igranja rukom.

Prvi pogodak sjajnog Portugalca viđen je u 31. minuti. On je preciznim šutem doneo vodstvo svojoj ekipi.

Juventus je pove za 3:0, a strelci naredna dva pogotka bili su Federiko Kijeza u 49. minutu i Ronaldo u 70. minutu. Gosti su uspeli da smanje prednost u 90. minuti meča kada se u strelce upisao Zegelar.

Dok kraja meča je viđen još jedan pogodak u mreži Udinezea, Dibala je pogodio za konačnih 4:1 za Juventus.

Juventus je ovih trijumfom se popeo na petu poziciju na tabeli, dok Udineze zauzima 14. mesto.