0

HET-TRIK BIVŠEG IGRAČA PARTIZANA: Treći pogodak je posebno interesantan, a reakcija komentatora neprocenjiva! (VIDEO)

Objavljeno: 03.01.21 u 23:20

Sjajno veče bivšeg igrača Partizana!

Fudbaleri Almerije su u okviru 20. kola druge Španske lige slavili kao domaćini protiv Ponferadine rezultatom 3:1.

Nekadašnji fudbaler Partizana, Umar Sadik, postigao je sva tri gola za svoju ekipu, a za to mu je bilo potrebno samo 27 minuta.

Prvi put se u listu strelaca upisao u 2. minutu, zatim u 21. minutu i treći gol je postigao u 29. minutu.

Najzanimljiviji je treći pogodak bivšeg igrača Partizana. Mogao je bez problema da postigne gol, ali je bespotrebno zakomplikovao.

Treći pogodak Sadika i urnebesnu reakciju komentatora pogledajte u videu:

Sadik je u ovoj sezoni postigao 9 golova za svoju ekipu, koja je ovom pobedom vodećem Espanjolu prišla na bod zaostatka.