0

IZNENAĐENJE U LIVERPULU: Gosti došli do veoma bitne pobede u finišu meča! (VIDEO)

Objavljeno: 01.01.21 u 20:50

Iznenađenje u Liverpulu.

Fudbaleri Evertona i Vest Hema odigrali su meč bez puno uzbuđenja u okviru 17. kola Engleske premijer lige. Gosti su slavili rezultatom 1:0 (0:0) i tako odlično započeli ovu godinu.

Nije puno bilo uzbuđenja na meču, prvu šansu su imali igrači Evertona na kraju prvog poluvremena. Brazilac Bernard je ošutao iz daljine u levu stranu, ali je golman uspeo zaustaviti ovaj šut.

Jedini pogodak na meču je viđen u 86. minutu. Strelac jedinog pogotka bio je igrač Vest Hema, Tomas Suček, prvi je naišao na odbijenu loptu i pogodio mrežu domaćina.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Everton je ovim porazom ostao na 29 bodova, dok Vest Hem ima tri boda manje.

U narednom kolu Everton gostuje u Vulverhemptonu, dok popularni „čekićari“ dočekuju Barnli.