0

REAL ISPUSTIO POBEDU: Elče remizirao sa Madriđanima! (VIDEO)

Objavljeno: 30.12.20 u 23:50

Fudbaleri Real Madrida odigrali su nerešeno 1:1 na gostovanju Elčeu u 16. kolu Primere.

Izabranici Zinedina Zidana bili su bolji rival u meču sa 15. ekipom na tabeli, ali su ispustili prednost u drugom poluvremenu.

Do nje su stigli preko Luke Modrića u 20. minutu, međutim, Fidel je u 52. realizovao penal i doneo veliki bod Elčeu.

Real je pokušavao u završnici da vrati vođstvo, ali nisu uspeli da naprave niti jednu veliku, stopostotnu šansu.

Real nije uspeo da se izjednači sa Atletikom na vrhu tabele. Ima 33 boda, dva manje od ljutog rivala, ali i dve utakmice više.