0

RAŠFORD HEROJ JUNAJTEDA! ‘Crveni đavoli’ u nadoknadi došli do pobede! (VIDEO)

Objavljeno: 29.12.20 u 23:15

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Vulverhempton u meču 17. kola Premijer lige rezultatom 1:0.

Delovalo je da će duel na ‘Old Trafordu’ biti bez golova, ali da to ne bude tako pobrinuo se Markus Rašford u nadoknadi vremena. Pobeda Junajtedu donosi drugu poziciju na tabeli, gde zaostaju dva boda za vodećim Liverpulom.

Srpski fudbaler, Nemanja Matić, odigrao je ceo meč za ‘crvene đavole’.

Vulvsi su bili konkretniji u prvom poluvremenu i imali su dobru priliku u 24. minutu. Roman Sajs je pogodio prečku.

Desetak minuta kasnije je Rui Patrisio fantastično odbranio udarac Brunu Fernandešu i sprečio vođstvo Junajteda. To je bio jedini šut Mančestera u okvir gola u prvih 45 minuta.

Domaćin je tokom čitavog drugog poluvremena imao inicijativu.

Poništen im je gol u 70. minutu, kada je Kavani smestio loptu u mrežu, ali je bio u ofsajdu.

Prethodno je jedan igrač ‘Vukova’ igrao rukom posle udarca Baija, ali to nije okarakterisano kao penal.

Vulvsi su želeli bod i to se videlo u 73. minutu, kada je golman Rui Patrisio dobio žuti karton zbog odugovlačenja.

Patrisio je odbranio jedan dobar udarac Pogbe, a na drugoj strani je De Hea odbranio šut Nurija.

I kada je delovalo da će se meč završiti bez golova, mrežu trese Markus Rašford u 93. minutu.