0
Evrokup

PARTIZANOVO DRUGO POLUVREME IZ SNOVA: Crno-beli se mučili, a onda ‘pregazili’ Veneciju za trijimfalan kraj godine! (VIDEO)

Objavljeno: 29.12.20 u 22:23

Košarkaši Partizana ubedljivo su pobedili Veneciju u zaostalom meču 7. kola Evrokupa rezultatom 79:59.

Izabranici Saše Filipovskog su ovim trijumfom, grupnu fazu Evrokupa završili skorom 6-4.

Prvo poluvreme bilo je vema loše za crno-bele. Bez energije sa dosta izgubljenih lopti, pa je na odmor Venecija otišla sa prednošču, bilo je 33:27.

Međutim, drugo poluvreme košarkaši Partizana odigrali su neverovatno. Nakon uvodnih nekoliko minuta, usledila je totalno druga slika, mnogo bolja igra u napadu, sa više enegrije i želje za pobedom, što se jasno videlo i na semaforu.

Crno-beli su napravili seriju od 21:0 u trećoj deonici, i tu prelomili meč.

Poslednja četvrtina je takođe protekla u znaku crno-belih koji su na kraju došli do ubedljive pobede.

Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Tomas sa 17, Jaramaz sa 12, te Trifunović i Pejdž sa po 11 poena.