0

LEVANTE UMALO DA PROKOCKA VELIKU PREDNOST: Betis poražen u goleadi! (VIDEO)

Objavljeno: 29.12.20 u 23:50

Fudbaleri Levantea pobedili su Betis sa 4:3 u utakmici 16. kola španske Primere.

Levante je do vođstva došao već u drugom minutu preko Oskara Duartea, da bi deset minuta kasnije Mandi izjednačio na 1:1.

Potom vidimo blickrig Levantea. U 22. i 24. minutu je Morales postigao dva gola i domaći tim sa prednošću od 3:1 odlazi na poluvreme.

U nastavku su fudbaleri Levantea postigli i četvrti gol, a onda dobili i crveni karton. Prvo je Marti u 55. minutu zatresao mrežu gostiju, a onda je Rober Pijer isključen zbog nasilničkog ponašanja.

Ipak, konačan rezultat 4:3, postavio je Serhio Kanales, jer je prvo u 78. minutu bio precizan sa penala, a potom i u 86. minutu iz igre.