0

DMITROVIĆ SAVLADAN, ALI NE I PORAŽEN! Eibar odoleo Barseloni! (VIDEO)

Objavljeno: 29.12.20 u 21:35

Fudbaleri Barselone i Eibara odigrali su nerešeno 1:1 u meču 16. kola Primere.

Golman reprezentacije Srbije, Marko Dmitrović, imao je još jednu dobru partiju na golu Eibara, pošto je na meču sa Barselonom zabeležio četiri odbrane.

On je na taj način pomogao svom timu da osvoji bod na gostovanju Barseloni, za šta im se nisu davale prevelike šanse, čak iako Barselona igra bez Mesija.

Domaćin je već u 8. minutu imala veliku šansu da dođe do vođstva, ali je Martin Brejtvajt sa penala promašio čitav gol.

Eibar je čak prvi došao do vođstva. Pošto golova u prvom poluvremenu nije bilo, u 57. minutu je Kike pogodio za vođstvo Eibara od 1:0, ali je Usman Dembele deset minuta kasnije doneo izjednačenje.

Posle 15 odigranih utakmica Barselona je neprepoznatljiva na 6. mestu sa samo sedam pobeda i po četiri remija i poraza, dok je Eibar 14. sa dva boda više od Valjadolida koji je ‘prvi ispod crte’.