0

BARSELONA BEZ VEĆIH PROBLEMA PROŠLA DALJE: Katalonci preko PSŽ-a stigli do finala Lige šampiona, Nenadić i Vasprem ispali! (VIDEO)

Objavljeno: 28.12.20 u 22:50

Iznenađujuće laka pobeda Barselone!

Rukometaši Barselone pobedili su Pari Sen Žermen, rezultatom 37:32 (18:14) i plasirali se u finale EHF Lige šampiona.

Izabranici Havija Pasvala odigrlali su sjajan meč, već na poluvremenu su imali četiri gola prednosti. Do kraja meča su održavali prednost i rutinski priveli meč kraju.

Sjajnu utakmicu u pobedničkoj ekipi odigrao je Dika Mem koji je postigao 8 golova, pratio ga je Aron Palmarson sa 6, Blaž Janc i Ludovik Fabregas su postigli po 5 pogodaka.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

U poraženoj ekipi, bolji od ostalih je bio Dilan Nahi sa 9 pogodata, a Mikel Hansen je postigao 7.

Barselona se u finalu sastaje sa ekipom Kila. Oni su savladali Vasprem za koji nastupaju Petar Nenadić i Vladimir Cupara. Rezultat je bio 29:29 posle 60 minuta, Kil je do pobede došao u produžetku, koji je dobio sa 7:6 za konačnih 36:35.

Petar Nenadić je na ovom meču postigao 2 pogotka.