0

VELIKO IZNENAĐENJE U ENGLESKOJ: Šampion ostao bez pobede!

Objavljeno: 27.12.20 u 19:45

Ekipa za koju nastupa Branislav Ivanović došla do važnog boda!

U utakmici 15. kola Premijer lige Engleske, Liverpul je stadionu ‘Enfild’ ugostio VBA. Aktuelni šampion nije uspeo da opravda ulogu apsolutnog favorita.

Izabranici Jirgena Klopa su dominirali na terenu, ali je meč završen rezultatom 1:1.

Sadio Mane je već u 12. minutu zatresao protivničku mrežu i doneo prednost domaćoj ekipi. Liverpul je nastavio u napadačkom ritmu i kontrolisali su posed lopte tokom cele utakmice.

Na sledeći pogodak se čekalo sve do finiša meča. Semi Adžaji je u 82. minutu savladao čuvara mreže Alisona i tako doneo izjednačenje.

Završnica je očekivano bila veoma uzbudljiva, ali nije bilo pogodaka do kraja utakmice.