0
AdmiralBet ABA Liga

ODLIČNA UTAKMICA U SLOVENIJI: Cedevita Olimpija loše otvorila utakmicu, Pulen odigrao partiju života! (VIDEO)

Objavljeno: 27.12.20 u 21:26

Odličan Amerikanac u pobedi svoje ekipe!

Košarkaši Mornara iz Bara savladali su u gostima Cedevitu Olimpiju u okviru 12. kola ABA lige. Rezultat je bio 93:88 (33:15, 22:23, 19:26, 19:24) u korist gostiju.

Gosti iz Bara su odlično otvorili utakmicu, već posle prve četvrtine imali su dvocifrenu prednost. Mornar je odlično odigrao prvo poluvreme, dok je u nastavku utakmice Cedevita Olimpija uspela samo da smanji prednost gostiju.

Najefikasniji u ekipi Mornara bio je Džejkob Pulen koji je postigao 36 poena i imao 5 asistencija. Kod domaćina istakli su se Jaka Blažić sa 24 poena, Peri je završio utakmicu sa 17 i 3 asistencije.

U narednom kolu  Mornar ide u goste Borcu iz Čačka, dok Cedevita Olimpija putuje u Beograd ekipi FMP-a.