0

NOVI PROBLEMI ZA MURINJA I TOTENHEM: Vodili od prvog minuta, ali posustali na kraju meča!

Objavljeno: 27.12.20 u 22:25

Totenhem i Murinjo ispustili pobedu u završnici meča!

Ekipe Vulverhemptona i Totenhema u poslednjem meču 15. kola Engleske Premijer lige podelili su bodove, rezultat je bio 1:1 (0:1).

Odlično su izabranici Žozea Murinja otvorili meč, poveli su preko Ndombele na asistenciju Ben Dejvisa, igrao se prvi minut meča.

Totenhem je imao prednost sve do 86. minute meča. Posle inicijative Vulverhemptona, Neto iz kornera centrira za Saisa koji pogađa za konačnih 1:1.

Domaćini su mogli i do sva tri boda, ali je Ljoris sjajno intervenisao u 96. minutu i zaustavio udarac Silve.

Totenhem u narednom kolu dočekuje Fulam, dok Vulverhempton gostuje na Old Trafordu ekipi Mančestera.