0

NAJLEPŠI GOL ‘BOKSING DEJA’! Fudbaler Kardifa lobovao golmana sa više od pola terena! (VIDEO)

Objavljeno: 27.12.20 u 10:30

Subotnji mečevi u Engleskoj na ‘Boksing Dej’ doneli su veliki broj utakmica i golova, a nema sumnje da je najatraktivniji postigao vezista Kardifa Vil Volks!

On je u porazu svog tima od Brentforda kod kuće (2:3) postigao pogodak sa svoje polovine za vođstvo u finišu prvog poluvremena.

Gosti su potom preokrenuli u nastavku na 3:1, da bi Volks u 76. postigao svoj drugi gol na meču. Ipak, onaj prvi je nešto što će se zauvek pamititi – pogotovo što mu je bio i prvi u sezoni.

Nakon 21. kola Čempionšipa, Brentford ima 38 bodova i zauzima 4. mesto, dok je Kardif na 12. poziciji sa 29.